НАШІ ПАРТНЕРИ

ЗАВЖДИ ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ

Logo_Miromix_United.jpg

MIROMIX UNITED

Інформаційні технології

Dell Authorized Distributor, Dell Authorized Service Provider, Dell/EMC Service Delivery Partner, Dell Preferred Partner, Dell Premier Partner. Компанія  «МіроМІКС Юнайтед»  заснована у 2000-му році і на сьогодняшній день є одним з найпровідніших гравців на   вітчизняному ринку системної  інтеграції в ІТ-галузі.  ТОВ  «МіроМІКС Юнайтед» очолює групу компаній, що відома під назвою "МіроМІКС  Груп»,  до якої  входить  також  ТОВ  «МіроМІКС Дірект»  та  бренди  МіроМІКС Сервіс та  МіроМІКС Проджект.  Обидві компанії концентруються на проектній   діяльності,  консалтингу та системній інтеграції,  працюючи в різних цільових сегментах ринку

D&P_white.jpg

ДМІТРІЄВА ТА ПАРТНЕРИ

Юридичні та бухгалтерські послуги

Керуючий партнер компанії «Дмитрієва та Партнери» Дмитрієва Ольга - адвокат, Голова Наглядової ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури України, арбітр Ризького міжнародного комерційного суду, член Громадської ради при Антимонопольному комітеті України. Визнана провідним юристом в сфері міжнародного та корпоративного права, а також інвестиційних проектів.

Снимок экрана (50).png

ІНЖЕНЕРНА ЛОГІКА

Системи управління та енергоефективність

ТОВ "Інженерна логіка" було створено в 2008 році групою фахівців з досвідом роботи у сфері обліку енергоресурсів, автоматизованих систем управління та комплексних проектах з енергоефективності.

 

Компанія має сертифікованих фахівців з енергоаудиту та енергоменеджменту з багаторічним досвідом роботи та співпрацює як інженерний партнер з Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ», компаніями Siemens (департамент Infrastructure & Cities), Osram, Vaillant, Drees&Somer.