ПРО НАС

Фондовый рынок Диаграмма

Хто ми? Чому наші поради і рекомендації повинні викликати у вас довіру? Що корисне ви можете почерпнути з наших програм? Питання справедливі і закономірні. Сьогодні існує величезна кількість консультантів, тренерів, коучів і інших наставників, які обіцяють навчити як побудувати надуспішний бізнес, або навіть швидко заробити горезвісний мільйон. Деякі з них тільки що закінчили вищий навчальний заклад (і добре, якщо так), а деякі пропонують увазі недосвідченого читача компонування з численних книг і посібників, написаних різними авторами в різний час. Ми не є прихильниками такого підходу. Ми ділимося з вами досвідом і знаннями, набутими за довгі роки, проведені в бізнесі. Ми багато чому навчилися у своїх наставників (спасибі їм за це!), а багато чому - внаслідок проб і помилок, злетів і падінь. Неможливо все передбачити або всьому навчитися. На наш погляд, головне – це розуміння ключових речей, правил та алгоритмів, а в цьому, без удаваної скромності, ми досягли успіху.

Деякі з нас довгий час працювали (і працюють) в корпоративному бізнесі, деякі займалися роздрібною торгівлею і цифровими технологіями. Практично всі мали справу з великими іноземними партнерами, брали участь в переговорах з різноманітними клієнтами в нашій країні і за її межами, здійснювали управління бізнесом і продажами, очолювали компанії середнього бізнесу. Особливо хочу відзначити досвід, пов'язаний з реалізацією великих проектів і угодами по злиттю і поглинанню. Кажуть, що вміння підготувати бізнес для продажу та вигідно його продати – це найвищий пілотаж.

Ми пройшли кризи 90-х і 2000-х років, зміни в податковому законодавстві, перевірки правоохоронних органів і аудит західних компаній. Багато з нас починали свій шлях в якості секретарів-референтів або рядових продавців, деякі стали власниками бізнесу, а дехто зробив успішну кар'єру. Базова освіта, а серед нас є математики, програмісти, філологи, інженери і навіть наукові співробітники, ми доповнювали практикою і додатковим навчанням в Міжнародному інституті менеджменту, Інституті міжнародних відносин, спеціальними курсами і тренінгами в Україні та за її межами. Не буде перебільшенням сказати, що більшість з нас пройшли шлях від рядового до полковника (або навіть генерала) в термінах військових кар'єрних сходів, але, повірте, ніхто з нас не забув, як все починалось.

Ми створювали нові напрямки бізнесу, дочірні і холдингові компанії, приймали на роботу величезну кількість людей, брали участь у соціальних та благодійних заходах. Ми знаємо, як заробити, і знаємо, як зберегти, а головне, на наш погляд, ми знаємо, як важко дається шматок хліба, і як важливо цінувати зусилля тих, хто допомагає тобі реалізувати проекти (мрії!), що приносять не тільки матеріальну, а й духовну винагороду.


Наш девіз «Від можливості - до дії» - це система цінностей, побудована на знаннях, досвіді та помилках, і ми щиро віримо, що нам вдасться допомогти вам на непростому шляху до успіху і процвітання.